Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Występowanie wysiłkowego nietrzymania moczu

U wielu osób występuje wysiłkowe nietrzymanie moczu. Tego rodzaju nietrzymanie moczu jest o tyle trudnym problemem, że u osób nim dotkniętych mocz może ulatywać za każdym razem, kiedy podnoszą one jakieś cięższe przedmioty. Tymczasem trudno jest unikać takich sytuacji, w których trzeba unieść do góry jakiś bardziej ciężki przedmiot. Wobec tego wysiłkowe nietrzymanie moczu może dawać o sobie znać bardzo często. Na szczęście każde nietrzymanie moczu może być skutecznie leczone dzięki dostępowi do nowoczesnych form leczenia zabiegowego i urologicznego. Podczas takiego leczenia można skutecznie zabezpieczyć pęcherz moczowy w taki sposób, aby mocz z niego nie ulatywał. Będzie to na pewno bardzo ważne dla osób posiadających problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Innym problemem występującym bardzo często wśród osób w różnym wieku jest popuszczanie moczu (http://tena.pl/kobiety/centrum-informacyjne/rodzaje-nietrzymania-moczu) w różnych sytuacjach, nie tylko podczas wysiłku, ale także w stanie silnego wzburzenia psychicznego. Osoby dotknięte takim problemem nie są w stanie normalnie funkcjonować, ponieważ obawiają się, że w każdym momencie mogą popuścić nieco moczu. Dlatego starają się one sięgać po odpowiednie środki, które pozwolą im na przeciwdziałanie występującemu u siebie problemowi z nietrzymaniem moczu. Swoją własną specyfikę posiada także nietrzymanie moczu u kobiet. Może ono występować podczas ciąży oraz po trudniejszym porodzie, a nawet przez całe życie w zależności od tego, jakiego rodzaju nietrzymanie moczu występuje u konkretnej kobiety.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …