Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Przyczyny powstawania zakrzepicy

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co to jest zakrzepica. Trzeba stwierdzić, że zakrzepica jest jedną z poważnych chorób żylnych, doprowadzających do stopniowego wyniszczenia żył i rzutujących na stan zdrowia całego organizmu. Wśród zakrzepicy przyczyn bardzo często wymienia się siedzący tryb życia, brak ruchu i pewne predyspozycje występujące u danej osoby.

Trzeba przecież pamiętać, że nie wszystkie osoby, które prowadzą siedzący tryb życia mają problemy z zakrzepicą żylną. Jest ona bowiem jedną z poważniejszych chorób żylnych, u niektórych osób oznacza wystąpienie powikłań z powodu źle leczonej pierwotnej choroby żylnej, dlatego nie można uważać, że jedyną przyczyną zakrzepicy jest wykonywanie pracy siedzącej.

Zakrzepica żylna powstająca jako efekt wieloletniej choroby żylnej występuje przede wszystkim u tych osób, które mają jakieś problemy z ciśnieniem sprawiające, że pojawiające się w żyłach niewielkie zakrzepy nie mają szans na przemieszczanie się wewnątrz żyły. Dlatego na zakrzepicę żylną mogą zachorować osoby, które przez wiele lat musiały radzić sobie z nieprawidłowym ciśnieniem krwi i nie były w stanie skutecznie takiego ciśnienia wyrównać.

Widać więc, że w przypadku zakrzepicy żylnej na niekorzyść pacjenta działa bardzo wiele czynników, które występując razem składają się na zakrzepicy przyczyny (http://www.zakrzepica24.pl/objawy-i-diagnostyka-zakrzepicy/objawy). Dlatego wyleczyć zakrzepicę będzie można tylko wówczas, gdy wdrożone zostanie kompleksowe leczenie. Jego efekty będą widoczne po jakimś czasie, przy czym trzeba stwierdzić, że takie leczenie musi być długotrwałe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …