Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Określenie przyczyny bólu nie takie proste! Ból brzucha – jak go zdiagnozować?

2Niejednokrotnie ból brzucha wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się to wydawać. Jest to związane przede wszystkim z bardzo różnymi rodzajami dolegliwości bólowych, które odczuwają cierpiący na te przypadłości Polacy.

Trzeba przyznać, że zarówno bóle brzucha (http://www.no-spa.pl/przyczyny_objawy.html), jak i wzdęcia, objawy im towarzyszące są najczęściej spotykanymi przypadłościami ze strony układu pokarmowego, z którymi pacjenci zgłaszają się do lekarza. Warto wiedzieć, jak prawidłowo zdiagnozować kłucie w brzuchu i wzdęty brzuch. Przyczyny mogą być bardzo różne, a najczęściej wystawienie samodzielnie diagnozy jest wręcz niemożliwe.

Pomoc pacjenta w określeniu, gdzie jest żołądek i czy kłujący ból brzucha jest zlokalizowany właśnie w tym miejscu, może być jednak bardzo przydatna w określeniu przyczyny powstałego problemu. Dlatego też, jeśli odczuwamy takie dolegliwości, jak ból jelit czy kłucie w żołądku warto zastanowić się nad tym, co mogło wywołać takie dolegliwości i nieprzyjemne wzdęcia. Przyczyny mogą leżeć na przykład w zjedzeniu ciężkostrawnych potraw czy niedostosowaniu diety do własnego organizmu.

Niejednokrotnie takie bóle są spowodowane także zażywaniem nieodpowiednich środków, ponieważ niestety nie wszyscy wiedzą, co na ból brzucha najlepiej wziąć, aby niepokojące objawy szybko ustąpiły, a nie nasilały się i doprowadzały do poważniejszych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …