Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Dieta białkowa

20

Dieta białkowaSkuteczna dieta, która zbudowana jest z sycących śniadań, obiadów bogatych w chude mięso oraz nabiałowych kolacji. Dieta ta obfituje  również w  owoce, warzywa, różnego rodzaju surówki oraz sałatki.  Mimo sycących posiłków, dieta powinna przynieść efekty.  Dziennie przewidziane są cztery posiłki. Porcje z biegiem czasu są zmniejszane, co pozwala na stopniowe przyzwyczajanie organizmu do nowych nawyków żywieniowych oraz nowych, mniejszych ilości jedzenia.  Oczywiście nie można jeść potraw obfitych w tłuszcze. Niezbędne w diecie są chude mięsa, wędliny, sery, jajka oraz inne produkty mleczne, które dostarczają do organizmu odpowiednią ilość białka. Z porcjami również nie należy przesadzać, trzeba pamiętać, że podczas odchudzania czym mniej zjemy, tym lepszy efekt osiągniemy. Nieodłącznym elementem każdej diety jest woda. W przypadku diety białkowej dziennie należy wypijać minimum dwa litry. Dieta białkowa polecana jest osobom, których organizm jest „delikatny” i nie przywykł do nagłych i rygorystycznych zmian w sposobie odżywiania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …