Recent Posts

 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »
 • Alkohol szkodliwy dla wątroby

  Alkohol szkodliwy dla wątroby

  To, że używki nie służą w pierwszej kolejności naszemu zdrowiu wie każdy, kto miał do czynienia z nieprzyjemnymi konsekwencjami związanymi z nadmiernym ich spożywaniem. Używką taka jest na przykład alkohol, który w nadmiernych ilościach może wyraźnie nam szkodzić. More from my sitePlany treningoweCzy stres jest zły?Aktualne informacje o pyleniu roślinWystępowanie wysiłkowego …Read More »

Czy stres jest zły?

Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas.

Taka sytuacja może być spowodowana trudnościami w pracy, problemami rodzinnymi czy chorobą kogoś bliskiego. Jednoznacznie określenie jakie są objawy długotrwałego stresu bywa kłopotliwe, bo też każdy nieco inaczej może na niego reagować. Niektórzy odczuwają dolegliwości żołądkowe, inni nadmierny apetyt, a jeszcze inni cierpią z powodu bezsenności. Jeśli nie zaczniemy przeciwdziałać tego typu sytuacjom, długotrwały stres może doprowadzić do nasilenia stanów lękowych, co oczywiście w negatywny sposób wpływa na jakość życia. Zdarza się, że prowadzi to do zerwania kontaktów ze znajomymi.

Co można zrobić, aby pozbyć się problemu? Kłopotów ze zdrowiem czy w pracy czasem nie sposób uniknąć, ale warto regularnie rozładowywać gromadzące się napięcie. Dobrym sposobem jest uprawianie sportu – intensywna aktywność fizyczna to nie tylko doskonała okazja, aby w bezpieczny sposób odreagować negatywne emocje, ale też czynność wyzwalająca endorfiny nie bez powodu nazywane hormonem szczęścia. Inne metody to wizyta w salonie SPA, spotkanie z bliskimi lub wyjście do kina. Warto też zażywać suplementy diety z magnezem (https://www.magneb6.pl/), ponieważ niedobór tego pierwiastka sprawia, że bardziej jesteśmy podatni na działanie stresu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie …
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt do mycia twarzy – …