Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Cążki do skórek – doskonały manicure we własnym domu!

1Troska o zadbane stopy i dłonie w dzisiejszych czasach jest bardzo istotna. Istnieje coraz więcej profesjonalnych preparatów, dzięki którym możemy wystarczająco nawilżyć nasze dłonie czy stopy; gabinety kosmetyczne zapraszają nas na coraz to nowe zabiegi upiększające dla dłoni i stóp a nawet w sklepach możemy zakupić specjalistyczne przyrządy to troski o paznokcie i przyległe do nich skórki.

Wbrew powszechnie znanej opinii, przycinanie skórek znajdujących się przy paznokciach jest niezwykle istotne. Dzięki temu nasze paznokcie mogą o wiele piękniej wyglądać. Co więcej, regularna troska o skórki przy paznokciach może sprawić, że same paznokcie będą rosły szybciej i będą o wiele, wiele trwalsze.

 Jak zadbać odpowiednio o skórki przy paznokciach? Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w specjalistyczne cążki do skórek (pl.sallyhansen.com/akcesoria/manicure/cążki-do-skórek). Nie jesteśmy bowiem w stanie zadbać o doskonały manicure wykorzystując tylko najpopularniejsze nożyczki. Specjalny obcinacz do skórek  możemy znaleźć na wielu stronach internetowych czy kupić nawet w najbardziej dostępnych miejscach takich, jak drogerie czy nawet wielkopowierzchniowe sklepy wielobranżowe.

Co prawda, jeśli chcemy zakupić coś naprawdę porządnego, warto zdecydować się na kupno takiego wyposażenia prosto od producenta obytego w temacie. Wiele tańszych zamienników może bowiem zrobić sporą krzywdę naszym zadbanym paznokciom. Okazuje się, że jeśli taki produkt nie jest wykonany ze stali tylko z innego materiału to bardzo często niszczy się on w kontakcie z twardszymi skórkami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …