Recent Posts

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt …Read More »
 • Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów – codzienność, która może dopaść każdego

  Wypadanie włosów jest dolegliwością, z jaką boryka się coraz większa liczba osób nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, czasem wpływ na to mają sprawy androgenowe. W każdym razie to problem, z którym można się uporać, tylko potrzeba czasu. More from my siteCzym jest stulejkaChirurgiaWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuMagnez z witaminą b6Produkt …Read More »
 • Produkty makijażowe marki stay matte

  Produkty makijażowe marki stay matte

  W sprzedaży dostępne są różne produkty marki rimmel, jednak jednym z najpopularniejszych pozostaje stay matte rimmel. Jest to związane z tym, że stay matte jest najwyższej jakości podkładem pod makijaż, a przecież podkłady używane są przez wszystkie kobiety robiące swój codzienny makijaż. Poza tym ten podkład bardzo dobrze spełnia rolę podkładu …Read More »

Alkohol szkodliwy dla wątroby

To, że używki nie służą w pierwszej kolejności naszemu zdrowiu wie każdy, kto miał do czynienia z nieprzyjemnymi konsekwencjami związanymi z nadmiernym ich spożywaniem. Używką taka jest na przykład alkohol, który w nadmiernych ilościach może wyraźnie nam szkodzić.

Alkohol nie musi oczywiście destrukcyjnie wpływać na nasz organizm, o ile będziemy z niego rozsądnie korzystać i spożywać go w umiarkowanych ilościach. Co więcej, może on mieć także pozytywny wpływ na organizm, przynajmniej w pewnym stopniu, ale warunkiem jest rozsądne z niego korzystanie. W przeciwnym wypadku konsekwencją będzie między innymi szkodzenie własnemu organizmowi i zdrowiu, które z powodu zwłaszcza nadmiernego spożywania alkoholu może wyraźnie ucierpieć.

Nadmierne picie wysokoprocentowych trunków odczuwa cały nasz organizm, ale w szczególności narząd taki jak wątroba. Z zasady jest ona odpowiedzialna między innymi za detoksykację organizmu, oczyszczanie go z nadmiernej ilości szkodliwych dla jego funkcjonowania substancji. Problemy z wątrobą objawiają się zazwyczaj występowaniem różnego rodzaju chorób, które destrukcyjnie wpływają nie tylko na ten organ, ale także pozostałe narządy. Choroby wątroby objawiają się przy tym na różne sposoby. Objawem chorej watroby może być na przykład jej powiększenie czy brak apetytu. Poza tym charakterystyczny jest ból wątroby objawiający (http://essentiale.pl/watroba ) się zazwyczaj silnym kłuciem i uciskiem. To właśnie nadmiar alkoholu wpływa na tego typu destrukcje w funkcjonowaniu wątroby, dlatego  warto ograniczyć jego spożywanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol …
 • Czy stres jest zły?

  Czy stres jest zły?

  Stres to naturalna reakcja organizmu na nagle pojawiające się problemy. Dzięki niemu możemy w szybki i efektywny sposób skutecznie poradzić sobie z kłopotem. O ile jednak krótkotrwały stres działa mobilizująco, o tyle znacznie gorzej jest, kiedy odczuwamy napięcie przez długi czas. More from my siteAlkohol szkodliwy dla wątrobyWystępowanie wysiłkowego nietrzymania moczuProdukt do mycia twarzy – …